Grupa dla kobiet z niskim poczuciem wartościW zgodzie ze sobą {ONLINE}

Jeśli pragniesz poprawić samoocenę, a także zbudować jednolity i piękny obraz siebie, to zapraszamy cię do udziału w naszych spotkaniach, które przygotowaliśmy.
Prowadząca: Elżbieta Szwed
Termin:  6.05. 2021– 22.07 2021, czwartki 18.00 – 20.00

Grupa dla kobiet z niskim poczuciem wartościOpis zajęć w grupie

W zgodzie ze sobą

zapraszamy na cykl spotkań, podczas których uczymy się jak poprawić patrzenie na siebie i myślenie o sobie, wydobywamy ukryte zasoby i szukamy mocnych stron.
Poczucie wartości to jeden z najważniejszych wyznaczników osobowości. Nie można nauczyć się go z dnia na dzień, ale z naszych doświadczeń, wiemy, że praca nad sobą, która wymaga czasu i zaangażowania daje wspaniałe efekty.

Jeśli pragniesz poprawić samoocenę, a także zbudować jednolity i piękny obraz siebie, to zapraszamy cię do udziału w naszych spotkaniach, które przygotowaliśmy.

Spotkania, które prowadzimy, inspirują do poszukiwań i odkrywania siebie, dają wiedzę i praktyczne umiejętności. W przyjaznej atmosferze pozwalają uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Niska samoocena, wynika często z nagromadzenia się, niekoniecznie prawdziwych komunikatów z przeszłości od osób ważnych. A to często prowadzi do obaw przed porażką, upokorzeniem, odrzuceniem i skłania często do wycofywania się z bliższych relacji i nowych aktywności. Gromadzi się wiele lęków i napięć, które dają o sobie znać, na różnych etapach życia.

Pamiętaj, to jak o sobie myślisz, jak siebie postrzegasz, jak siebie traktujesz, umiejscawia cię w kontakcie z drugim człowiekiem!

Young woman suffering from a severe depression/anxiety (color toned image; double exposure technique is used to convey the mood of unease, progression of the anxiety/depression)
http://mta-sts.samotnosc.info.pl/wp-content/uploads/2021/05/Samotnosc-11.jpg

Grupa dla kobiet z niskim poczuciem wartościCo to znaczy kochać siebie ?

Kochać siebie to akceptować swoje działania.
Kochać siebie to kierować się własną intuicją.
Kochać siebie to dostrzegać własną doskonałość.
Kochać siebie to mieć zaufanie do swoich możliwości.
Kochać siebie to odpowiedzialnie tworzyć własne zasady.
Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy.
Kochać siebie to przypisywać sobie zasługi za to, co się udało zrobić.
Kochać siebie to akceptować swoje ciało i zachwycać się swoim pięknem.
Kochać siebie to dopuszczać do siebie innych zamiast godzić się na samotność.

Skorzystaj z indywidualnej konsultacji!

Umów się na indywidualną konsultację podczas której zdiagnozujemy Twoje wyzwania i obszary do pracy, a następnie dopasujemy odpowiedniego terapeutę.

Skorzystaj z indywidualnej konsultacji!

Umów się na indywidualną konsultację podczas której zdiagnozujemy Twoje wyzwania i obszary do pracy, a następnie dopasujemy odpowiedniego terapeutę.
http://mta-sts.samotnosc.info.pl/wp-content/uploads/2021/05/Untitled-design-11.png

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 09:00–21:00

©2021 Psychocentrum. All rights reserved.